teknos

Tööstuslikud värvid

Rakennus- ja remonttimaalit

Aerosolimaalit ja merkkausvärit

Muut tuotteet

Kauppamerkit

TEKNOKOLOR OY

Teknokolor OÜ on Teknose viimistlusmaterjalide, ehitusvärvide, metallitööstusvärvide ja puidutööstusvärvide müügile spetsialiseerunud firma.

Pakume laia valikut hea kvaliteediga viimistlusmaterjale – värvid, lakid, pahtlid ja sinna juurde kuuluvaid siduskaupu – maalritarbed, teibid, tööriistad ja muud abivahendid.

Pakume laias valikus värve ja pinnakattevahendeid tööstuslikuks kasutuseks, pulbervärve ja märgvärve metall-, puit-, mineraal- ja plastikpindade katmiseks.

Teknose pinnakattesüsteemid tagavad optimaalse kaitse ka kõige keerulisematele objektidele, nagu kemikaalitööstuse töötlemisseadmed, paberitööstuse masinad, silla- ja raud-konstruktsioonid ning uue põlvkonna tuumaelektrijaamad.

Pakkuda on ka tööstuslikke betoonivärve, EPO põrandavärve ja  EPO põrandamasse, teekatte markeerimisvärve ja palju muud.

Teknos on üks Euroopa juhtivatest puidutööstuses kasutatavate veepõhiste pinnakattevahendite ja töötlemisvahendite tootjatest. Pakkuda on: puidukaitsevahendid, kruntvärvid, aluspeitsid ja katvad pinnavärvid, see on kõikehõlmav valik nüüdisaegse ja vastupidava tisleritöö jaoks.

Soovid leida lahendust, küsi infot!

Teknokolor OÜ-l on esindused Tallinnas Laki tn 3a ja Narvas Kadastiku 57C.