TEKNOFLOOR 300F Kahekomponentne lahustivaba epolakk betoonpõrandatele

TEKNOFLOOR 300F on kahekomponentne lahustivaba epolakk betoonpõrandatele.

TEKNOFLOOR 300F kasutatakse krundina epopinnakatete ja -kompositsioonide alla ning värviliivasegudes. Liivaga segatuna saab kasutada betoonpõrandate paranduseks ja nurkade ümardamiseks. Sobib ka viimistluskihiks kui nõutakse tihedat lakikihti.

TEKNOFLOOR 300F on abrasiooni- ja kemikaalikindel. Vedeldatud lakk tungib betooni pooridesse ja tihendab pinna ning tekitab hea nakke aluspinnaga. NB! Laki toon võib otsese päikesevalguse käes muutuda. Tootel on CE-märgis betoonpindade kaitseks. TEKNOFLOOR 300F on sobilik kasutamiseks toidutöötlemise ja -pakendamisega seotud ettevõtetes (Smithers Rapra, Certificate Number GC0071).

Parima tulemuse saavutamiseks, laki ning kõvendi omavahel kokkusegamisel, soovitame kasutada professionaalseks kasutamiseks mõeldud värvimikserit. See tagab ühtlasema segunemise kui tavakasutajale mõeldud värvisegamise vahendid.

Väiksemate koguste laki ettevalmistamisel on väga oluline jälgida, et segamissuhe oleks õige (2:1)! Mugavaim viis selle teostamiseks on kasutades spetsiaalseid kahekomponentsetele lakkidele mõeldud mõõdutopse.

Segu kasutusaeg 10 min. (+23 °C)
Segamissuhe 2:1 mahuliselt (comp. A : comp. B)
Kõvendi Comp. B: TEKNOFLOOR HARDENER 300H
Läige Täisläikiv
Kuivamisaeg – kergelt käideldav 16 h
Lahusti TEKNOSOLV 9506 või TEKNOSOLV 9515

Pakendid: 6L (+3L kõvendi)

71.66122.20

Puhasta
*

Lisainformatsioon:

etEstonian